SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

Nutrend Glutamine Micro Powder DrinkCena: 380 Kč

lesní plody
-
+
mango
-
+
meloun-kiwi
-
+

Popis

Amix™ Glutamine Micro Powder Drink

Doplněk stravy se sladidly a příchutí.

Čisté množství: 360g

Příchutě: mango, meloun-kiwi, lesní směs

Osvěžující a chutný nápoj s L-Glutaminem.

Glutamin je jedna z aminokyselin, která se podílí nejen na stavbě svalových bílkovin, ale především zastupuje důležité funkce sama o sobě. Tělo si ji dokáže samo vytvářet, ale v některých situacích, jako je například stres, nemoc či sportovní aktivita, vlastní produkce ani pokrytí stravou zdaleka nedostačuje její potřebě v organismu. Podílí se totiž na řadě významných fyziologických dějů – výrazně zlepšuje regeneraci svalových vláken a imunitu organismu, zabraňuje katabolismu, zvyšuje hladinu krevní glukózy, přispívá ke kvalitnímu spánku a při dlouhodobém užívání podporuje i anabolické procesy.

Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, lepku, ryb, oříšků, arašídů a korýšů (korýšů a měkkýšů).

Upozornění: Tento produkt nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojící. Výrobek není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování! Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Užívání tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte při teplotě do 25°C na chladném suchém místě mimo dosah slunečního záření. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.

Číslo šarže a minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.

Složení Lesní směs: Kyowa Quality® L-glutamin, regulátory kyselosti: kyselina citrónová a kyselina jablečná; aroma, šťáva z červené řepy, sladidla: sukralóza a acesulfam-K; protispékavá látka: oxid křemičitý; emulgátor: sójový lecitin.

Složení Mango: Kyowa Quality® L-glutamin, regulátory kyselosti: kyselina citrónová a kyselina jablečná; aroma, barvivo: beta-karoten; sladidla: sukralóza a acesulfam-K; protispékavá látka: oxid křemičitý; emulgátor: sójový lecitin.

Složení Meloun-kiwi: Kyowa Quality® L-glutamin, regulátory kyselosti: kyselina citrónová a kyselina jablečná; aroma, šťáva z červené řepy; sladidla: sukralóza a acesulfam-K; protispékavá látka: oxid křemičitý; emulgátor: sójový lecitin.

 

Doporučená denní dávka: 6 g (1 odměrka).

Doporučené dávkování: Vezměte 3 g ( 1/2 odměrky) cca. 30-60 minut před tréninkem a 3 g ( 1/2 odměrky) bezprostředně po tréninku nebo před spaním. 1/2 odměrky (3 g) smíchejte se 100-200 ml vody

Mohlo by Vás také zajímat