SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

Maxxwin Výhodný balíček VYTRVALOSTCena: 590 Kč


Popis

Výhodný, pečlivě a profesionálně sestavený balíček kvalitních produktů MaxxWin speciálně určený pro vyšší výdrž a fyzickou vytrvalost. Je vhodný pro amatérské i vrcholové sportovce. Produkty v balíčku jsou výrazně levnější, než kdyby jste si je pořizovali samostatně. Součástí balíčku je doporučené užívání této kombinace doplňků v tréninkové i netréninkové dny, navíc s tréninkovým plánem od známého kulturisty a trenéra Ladislava Kurčíka.

 

OBSAH BALÍČKU
 
  • CARBO MAXX 1000g
  • INOSINE WITH FE+ZN 60 cps
  • CAFFEINE ENERGY 60 tbl
  • HMB MAXX 1500 120 tbl
  • ŠEJKR MAXXWIN
  • NÁVOD KOMBINOVANÉHO UŽÍVÁNÍ DOPLŇKŮ
  • TRÉNINKOVÝ PLÁN OD KULTURISTY A TRENÉRA LADISLAVA KURČÍKA

CARBO MAXX je přírodní zdroj rychlé doplnění energie. Dextróza, neboli hroznový cukr, je přírodně se vyskytující oligosacharid a polysacharid. V kombinaci s maltodextrinem, který je znám jako výhodný zdroj energie pro sportovce, tvoří ideální kombinaci k doplnění sacharidů.

Více informací o produktu CARBO MAXX

 

INOSINE WITH FE+ZN přípravek, který by se měl spíše nazývat druhý dech, protože řada sportovců, kteří Inosin užívají, popisuje, jak při sportovním výkonu cítí znatelný příval energie a daleko lepší dýchání. Inosin je přírodní a našemu tělu látka vlastní, která je prekurzorem ATP. Ve spojení s Železem přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle. Tím se zlepší energetická hladina ve svalech a tělo tak může pracovat déle a s vyšší intenzitou. Vaše tréninky mohou být tvrdší a sportovní výkon vyšší. Přidaný Zinek a Vitamin C přispívají k normální funkci imunitního systému a k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí

Více informací o produktu INOSINE

 

CAFFEINE ENERGY je přírodní stimulant. Vhodný pro sportovce a osoby s vysokou fyzickou aktivitou. Pokud hledáte něco, co Vás nakopne před tréninkem, CAFFEINE ENERGY je správná volba jak  vydat ze sebe ten nejlepší výkon.

Více informací o produktu CAFFEINE ENERGY

 

HMB MAXX 1500 HMB (beta-hydroxy beta-methylbutyrate) řadíme mezi nejsilnější a zároveň bezpečné přírodní stimulanty pro nárůst svalové hmoty. Jedná se o metabolit větvené aminokyseliny L-leucinu, který hraje roli v syntéze bílkovin a přirozeně se v malém množství tvoří v lidském těle. HMB jako doplněk pro sportovce působí proti odbourávání svalové hmoty během intenzívního tréninku a přispívá její rychlejší regeneraci. Dále pak zvyšuje obranyschopnost organismu v extrémních vypětích. HMB MAXX 1500 je určen pro všechny, kteří si chtějí i přes snížený kalorický příjem udržet svalovou hmotu, bez ohledu zda jste začátečník či profesionální sportovec.

Více informací o produktu HMB MAXX 1500

 

ŠEJKR MAXXWIN s objemem 600 ml, patří mezi nejoblíbenější šejkry na našem trhu. Má jednoduché otevírání pomocí šroubovacího víčka a je vyroben z netoxického vysocekvalitního polypropylenu. Uvnitř šejkru je mřížka pro snadné rozmixování.

Více informací o produktu ŠEJKR MAXXWIN

Mohlo by Vás také zajímat