SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

Maxxwin Výhodný balíček DETOXCena: 390 Kč


Popis

Zregenerujte své tělo čistě přírodní cestou! Kombinace superpotravin vám pomůže po fyzickém i psychickém vyčerpání opět nabrat sílu, obnovit poškozené buňky a dodat energii. Kromě silného detoxikačního účinku této kombinace vám Chlorella zajistí potřebnou regeneraci a splní prebiotickou úlohu díky mnoha obsaženým prospěšným látkám, Spirulina dodá potřebné vitamíny a je bohatým zdrojem bílkovin s obsahem všech esenciálních aminokyselin a Mladý ječmen využijete pro jeho detoxikační a acido-alkalické účinky.

OBSAH BALÍČKU
 
  • Spirulina VEGAN 500 mg 120 kapslí
  • Chlorella VEGAN 500 mg 120 kapslí
  • Mladý ječmen VEGAN 120 kapslí
  • + zdarma Goji 100 g

 

Spirulina VEGAN 500 mg dodá potřebné vitamíny a je bohatým zdrojem bílkovin s obsahem všech esenciálních aminokyselin. Je výjimečnou potravinou s úžasným zdrojem koncentrovaných a lehce vstřebatelných živin.

Více informací o produktu Spirulina VEGAN 500 mg.

 

Chlorella VEGAN 500 mg zajistí potřebnou regeneraci a splní prebiotickou úlohu díky mnoha obsaženým prospěšným látkám. Využívá se její schopnosti vázat na sebe těžké kovy, které odvádí vylučovací soustavou s těla ven, čímž podle studie detoxikuje organismus.

Více informací o produktu Chlorella VEGAN 500 mg.

 

Mladý ječmen (Barley Grass) VEGAN podporuje trávení, pozitivně ovlivňuje krevní obraz, urychluje regeneraci tkáně, poskytuje antioxidační ochranu a má detoxikační a acido-alkalické účinky.

Více informací o produktu Mladý ječmen (Barley Grass) VEGAN.

Goji (Kustovnice čínská) obsahuje mimo jiné 11 základních a 22 stopových minerálů, 6 základních vitamínů, 5 nenasycených mastných kyselin, četné fenolové pigmenty (fenoly), četné aminokyseliny, 8 polysacharidů a 6 monosacharidů, beta-sitosterol a další fytosteroly, 5 karotenoidů. Goji se dá, podobně jako rozinky, jíst přímo v sušené podobě, ale také si ji můžete přidat do müsli, cereálií, jogurtů, rýže, koláčů nebo různých ovocných koktejlů.

Mohlo by Vás také zajímat