SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Vzorek Thor Stim-Free 14 gCena: od 29 Kč

jahoda kiwi
29 Kč
-
+
mango marakuja
29 Kč
-
+

Popis

Thor Stim-Free Sample - jediná porce komplexní předtréninkové směsi bez stimulantů pro podporu sportovního výkonu i večer

Thor Stim-Free Sample obsahuje jednu porci komplexního předtréninkového tréninku, který vám umožní zažít sílu Thora. Výrobek neobsahuje stimulanty, a proto jej můžete bezpečně užívat i při večerním cvičení bez negativního dopadu na váš spánek. I když neobsahuje stimulanty, stále nabízí profil funkčních složek, které maximálně podpoří váš sportovní výkon a prokrvení svalů.  

Přípravek obsahuje L-citrulin, DL-malát a l-arginin, které se podílejí na tvorbě oxidu dusnatého (NO). Rozšiřuje cévy a přispívá k lepšímu prokrvení svalů. Do svalů se tak dostane více kyslíku a potřebných živin, což přispívá k lepšímu výkonu. Ten lze pozitivně ovlivnit i beta alaninem, který díky svému mechanismu účinku dokáže oddálit nástup únavy a zvýšit efektivitu sportovního výkonu. Výrobek obsahuje také silné adaptogeny, které podporují odolnost organismu a také duševní a fyzický výkon. Profil funkčních složek je dále doplněn o vitamíny, např. vitamín B6, který přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.

Chcete-li se dozvědět více o této účinné předtréninkové směsi vhodné pro vegany a osoby citlivé na kofein, nebo si chcete zakoupit produkt v plné velikosti, najdete jej na stránce Thor Stim-Free - GymBeam .  

Thor Stim-Free vzorek a jeho výhody

  • jedna porce předtréninkové směsi pro podporu sportovního výkonu
  • neobsahuje kofein ani jiné stimulanty
  • vhodné pro večerní cvičení
  • může zlepšit prokrvení svalů a sportovní výkon
  • může oddálit nástup únavy
  • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • vhodné pro vegany
  • vhodné pro osoby citlivé na kofein

Ingredience

Příchuť Jahoda-Kiwi: L-citrulin DL-malát (2:1), beta alanin, L-glutamin, L-arginin, kokosová voda v prášku, protispékavá látka (oxid křemičitý), L-tyrosin, cholin bitartrát, sibiřský ženšen kořenový prášek (Eleutherococcus senticosus) (1,2 % eleuterosidů), přírodní aromata, vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citronová), extrakt z Rhodiola rosea (3 % rosavin), sladidlo (sukralóza), dimethylaminoethanol (DMAE) bitartrát , barviva (betakaroten, červená řepa), vitamín B3 (nikotinamid), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (95% synefrin), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Mango-Maracuja příchuť: L-citrulin DL-malát (2:1), beta alanin, L-glutamin, L-arginin, kokosová voda v prášku, protispékavá látka (oxid křemičitý), L-tyrosin, cholin bitartrát, kořen sibiřského ženšenu prášek (Eleutherococcus senticosus) (1,2 % eleuterosidů), přírodní aromata, vitamín C (kyselina L-askorbová), sladidlo (sukralóza), regulátor kyselosti (kyselina citronová), extrakt z Rhodiola rosea (3 % rosavin), dimethylaminoethanol (DMAE) bitartrát, barviva (beta-karoten, červená řepa), vitamín B3 (nikotinamid), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (95% synefrin), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Doporučené použití

Smíchejte s 250-300 ml vody a vypijte 20 minut před cvičením.

Nutriční hodnoty

Výživa 14 g (1 odměrka) *RDI na 14 g
L-citrulin DL-malát 5000 mg
Beta alanin 2500 mg
L-glutamin 2000 mg
L-arginin 1300 mg
Kokosová voda v prášku 500 mg
L-tyrosin 400 mg
Cholin bitartát 400 mg
Prášek z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 200 mg
- Eleuterosidy 2,4 mg
Vitamín C 320 mg 400 %
Extrakt z Rhodiola rosea 100 mg
-Rosavin 3 mg
Dimethylaminoethanol (DMAE) bitartát 54 mg
-DMAE 20 mg
Vitamín B3 48 mg 300 %
Extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) 22 mg
- Synefrin 20 mg
Vitamín B6 7 mg 500 %

Varování

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření při pokojové teplotě.

Mohlo by Vás také zajímat