SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Vitamín B2 (Riboflavin) 90 kaps.Cena: 129 Kč


Popis

Vitamín B2 (Riboflavin) jsou kapsle s vitamínem B2, který přispívá k udržení zdravých červených krvinek, zraku a pokožky

Vitamín B2 (Riboflavin) jsou kapsle obsahující ve vodě rozpustný vitamín B2. Ten je nezbytný pro správnou funkci těla. Účastní se totiž celé řady důležitých procesů a enzymatických reakcí, které by bez něj jen stěží proběhly. Pro naše tělo je esenciální, což znamená, že si ho nedokáže samo vyrobit. Proto se neobejdeme bez externích zdrojů, ke kterým patří některé potraviny, jako je maso nebo mléčné výrobky a také doplňky stravy.

Riboflavin má v našem těle hned několik důležitých rolí. Především přispívá k normální funkci nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Také je důležitý pro zdraví červených krvinek a metabolismus železa. Kromě toho podporuje zachování normálního stavu zraku a zejména ženy pak ocení vliv vitamínu B2 na udržení zdravé pleti. Jeho dostatečný příjem je klíčový i pro energetický metabolismus zajišťující uvolňování a spotřebu energie, kterou využíváme pro pohyb a další tělesné funkce. V tomto směru je užitečný i díky tomu, že přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

V jedné dávce tohoto produktu přijmete funkční množství v podobě 28 mg vitamínu B2. Jeho další výhodou je také praktická forma kapslí, které stačí zapít vodou. Díky čistě rostlinnému složení je navíc vhodný i pro vegany.

Vitamín B2 (Riboflavin) a jeho výhody

  • jsou kapsle s obsahem 28 mg vitamínu B2
  • podporuje správnou funkci nervové soustavy
  • přispívá k udržení zdravé pleti
  • podporuje zdravý zrak
  • ovlivňuje energetický metabolismus
  • pomáhá snižovat únavu
  • je důležitý pro normální metabolismus železa a zdravé červené krvinky
  • snadno se užívá
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), vitamin B2 (riboflavin), protihrudkující činidla (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Vitamín B2 28 mg 2000%

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.

Mohlo by Vás také zajímat