SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Sportovní nápoj FueRide 800 gCena: od 259 Kč

ananas
259 Kč
-
+
grapefruit
259 Kč
-
+
pomeranč
259 Kč
-
+
vodní meloun jahoda
259 Kč
-
+

Popis

Sportovní nápoj FueRide je funkční iontový nápoj pro sportovce k doplnění tekutin, energie, vitamínů a klíčových elektrolytů

Sportovní nápoj FueRide je funkční iontový nápoj pro sportovce. Vytvořili jsme ho na míru zejména vytrvalcům s vysokými nároky na doplňování energie během výkonu. Vzhledem k jeho složení jej ale ocení i další sportovci a aktivní lidé, kteří potřebují rychle dobít energii a postavit se dalším výzvám. FueRide tak efektivně pomůže dosáhnout maximálního výkonu a překonat své limity, ať už se věnujete cyklistice, běhání, plavání, lyžování, bruslení, týmovým nebo raketovým sportům či ultravytrvalostním disciplínám, jako je třeba triatlon.

 

Díky elektrolytům a sacharidům totiž pomáhá udržet vytrvalostní výkon během delšího zatížení a podporuje efektivní hydrataci organismu, která je pro optimální sportovní výkon klíčová. Elektrolyty totiž přirozeně ztrácíme potem během zátěže a jejich nedostatek je pak například spojován se svalovými křečemi a narušením vodního hospodářství organismu. Aby při zátěži nedošlo k dehydrataci a snížení výkonu, je nezbytné průběžně doplňovat tekutiny, energii a elektrolyty. Sportovní nápoj FueRide je tak ideálním řešením, které vám tyto 3 klíčové faktory pomůže vyřešit.

 

Směs sacharidů je tvořena glukózou a fruktózou v ideálním množství. Díky tomu tento sportovní nápoj splňuje i náročné požadavky na výživu výkonnostních a profesionálních sportovců, kteří potřebují přijímat velké množství sacharidů v ideálním množství. Poměr glukózy a fruktózy v celé směsi je tak 2:1 (zhruba 60:30 na 100 g produktu), což zajišťuje bezproblémové trávení, maximální využití kapacity zažívacího systému a rychlé zásobování svalů energií potřebné pro maximální sportovní výkon.

 

Dále obsahuje i klíčové elektrolyty, jako jsou například chloridy, sodík, draslík či hořčík, a efektivně tak pomáhá s jejich průběžným doplňováním. Například hořčík má vliv na správnou funkci svalů a dále je nepostradatelný pro správnou funkci energetického metabolismu, který produkuje energii nejen pro svalovou práci. Navíc přispívá i k rovnováze elektrolytů v organismu a ke snížení vyčerpání a únavy, což oceníte zejména během delších tréninků či závodů.

 

Sportovní nápoj FueRide pak obsahuje i kombinaci pečlivě vybraných vitamínů, které sportovci potřebují přijímat ve větším množství. Například vitamíny B1, B7 a B12 tak přispívají ke správné funkci psychiky a nervového systému, který ovládá svaly. Dále obsažený vitamín C má vliv na udržení optimální funkce imunity během intenzivní fyzické námahy a vitamín D je pak nepostradatelný pro jeho správnou funkci. To je důležité, protože náročný sportovní výkon se může na obranyschopnosti rovněž podepsat. Obsažený vitamín E pak přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, na který může mít vliv i náročný fyzický výkon. FueRide tak zkrátka obsahuje vše potřebné pro optimální funkci organismu během výkonu.

 

Jedinečné vlastnosti tohoto iontového nápoje z něj tak dělají ideálního kandidáta na průběžné doplňování energie a tekutin během výkonu. To je podstatné zejména pro sportovce podstupující delší nebo intenzivní trénink či závod. Doplňování sacharidů během sportovní aktivity totiž šetří zásoby glykogenu, a umožňuje tak podat kvalitnější sportovní výkon. Vzhledem k ideální osmolalitě, která se pohybuje na úrovni 7 % v případě rozpuštění 1 dávky nápoje ve 400 ml vody, se jedná o isotonický sportovní nápoj. Ten tak má stejnou koncentraci rozpuštěných látek, jako je v našem organismu, a perfektně tak během zátěže doplní sacharidy i tekutiny.

 

Díky funkčnímu složení a osvěžujícím příchutím můžete k FueRide bez problému přidat i oblíbená BCAA, a umocnit tak potenciál výsledného iontového nápoje. Tento iontový nápoj je proto vhodný pro všechny sportovce s vysokým výdejem energie během výkonu. Ocení jej vytrvalostní, kolektivní nebo jakýkoliv jiní intenzivně trénující sportovci, kteří potřebují během zátěže doplnit dobrou energii pro maximální výkon.

 

Sportovní nápoj FueRide - GymBeam

 

Sportovní nápoj FueRide a jeho výhody

 • iontový nápoj pro doplnění energie, vitamínů a klíčových elektrolytů
 • obsahuje glukózu a fruktózu v ideálním poměru 2:1 pro sportovce
 • 4 klíčové minerální látky, které běžně ztrácíme potem
 • 12 důležitých vitamínů pro správnou funkci organismu
 • je lehce stravitelný
 • má ideální osmolalitu a skvěle doplní tekutiny i energii
 • je isotonický při ředění 1 dávky ve 400 ml vody
 • pomáhá udržet vytrvalostní výkon během delšího zatížení
 • podporuje efektivní hydrataci organismu
 • rychle zásobuje svaly energií
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • má vliv na správnou funkci psychiky a nervového systému
 • je důležitý pro optimální funkci svalů
 • přispívá ke správné funkci energetického metabolismu, který vyrábí energii
 • hodí se pro sportovce k doplnění energie a zintenzivnění výkonu

 

Složení

Příchuť Meloun - Jahoda: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barvivo (řepná červeň), sladidlo (acesulfam K).

Příchuť Ananas: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barvivo (karoteny), sladidlo (acesulfam K).

Příchuť Pomeranč: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barvivo (karoteny), sladidlo (acesulfam K).

Příchuť Grapefruit: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barviva (řepná červeň, karoteny), sladidlo (acesulfam K).

 

Dávkování

Smíchejte 2 odměrky (32 g) s 400–500 ml vody. Používejte před, během nebo po fyzické aktivitě. Užívejte 1–3krát denně.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 g1 dávka (32 g)*RI % (32 g)
Energetická hodnota1462 kJ/ 344 kcal468 kJ/ 110 kcal5,5 %
Tuky0 g0 g0 %
z toho nasycené tuky0 g0 g0 %
Sacharidy88 g28 g10,8 %
z toho cukry88 g28 g31,1 %
Bílkoviny0 g0 g0 %
Sůl1,13 g0,36 g6 %
Hořčík300 mg96 mg25,6 %
Draslík134 mg43 mg2,2 %
Sodík531 mg170 mg-
Chlorid800 mg256 mg32 %
Vitamín A800 µg256 µg32 %
Vitamín C80 mg25,6 mg32 %
Vitamín D35 µg1,6 µg32 %
Vitamín E11,9 mg3,8 mg32 %
Vitamín B11,1 mg0,35 mg32 %
Vitamín B21,4 mg0,45 mg32 %
Vitamín B316 mg5,1 mg32 %
Vitamín B56 mg1,9 mg32 %
Vitamín B61,4 mg0,45 mg32 %
Vitamín B750 µg16 µg32 %
Vitamín B9200 µg64 µg32 %
Vitamín B122,5 µg0,8 µg32 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
Alergeny: Může obsahovat stopy lepku a sóji.

Mohlo by Vás také zajímat