SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Rehabilitační páska Floss BlackCena: 299 Kč


Popis

Rehabilitační páska Floss - praktická pomůcka, která se používá při přípravě těla na zátěž i pro urychlení regenerace

Rehabilitační páska Floss je praktická pomůcka pro všechny, kteří chtějí podpořit regeneraci a optimální činnost pohybového aparátu. Tato elastická páska se využívá při rehabilitační metodě s názvem flossing, která je v současnosti vyhledávaná mezi vrcholovými i rekreačními sportovci. Ti si ji oblíbili zejména při rekonvalescenci po zranění, ale také s cílem zrychlit regeneraci, podpořit výkon na tréninku, zvýšit rozsah pohybu kloubů a snížit bolestivost svalů.

Použití rehabilitační pásky Floss je snadné. Nejprve si zvolte část těla, kterou potřebujete rehabilitovat nebo připravit na zátěž. Může to být například rameno, paže, loket, koleno, lýtko či kotník. Naopak se nedoporučuje pásku používat na hlavu, krk, záda, hrudník nebo břicho. Pásku kolem vybrané tělesné partie omotejte, a to nejlépe ve dvou vrstvách. Konec pak založte pod namotanou část. V té chvíli dojde ke stažení (kompresi) vybrané části těla.

Díky optimální fixaci se navíc šlachy, vazy a klouby v končetině dostanou do správné polohy, což zpravidla vede k jejich optimální funkci. Poté můžete s obvázanou končetinou začít zvolna cvičit. Důležité ale je pásku po maximálně dvou minutách opět povolit. V tom okamžiku se tato oblast intenzivně prokrví a uvolní. Dostane se tak do ní kyslík a důležité živiny, což se může ve výsledku projevit i lepší regenerací.

Rehabilitační pásku Floss oceníte před tréninkem, kdy pomůže vaše svaly, klouby i šlachy připravit na zátěž. Stejně tak je vhodná na rehabilitační cvičení a uvolnění namožených svalů. Své místo najde ale také při rekonvalescenci oslabených částí pohybového aparátu. Ocení ji siloví sportovci, jako jsou vzpěrači nebo crossfiťáci, ale také běžci, cyklisté, fotbalisté a další sportovci a aktivní jedinci.

Rehabilitační páska Floss a její výhody

  • praktická rehabilitační pomůcka
  • používá se na rehabilitační metodu flossing
  • je vyrobena z latexu
  • ideální na uvolnění namožených svalů
  • využívá se v rámci rehabilitačních cvičení
  • hodí se před tréninkem a v průběhu dne
  • je vhodná pro sportovce

Rozměry

2080 x 50 x 1,3 mm

Materiál

Latex

Mohlo by Vás také zajímat