SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Podpora prostaty 90 kaps.Cena: 259 Kč


Popis

Podpora prostaty - komplexní mix bylinných extraktů, stopových prvků a vitamínu D pro maximální podporu mužského zdraví

Podpora prostaty je poctivě navržený doplněk stravy určený pro maximální péči o prostatu a močové cesty. Má komplexní složení sestavené na základě poznatků z odborných studií. Obsahuje bylinné extrakty, pečlivě vybrané stopové prvky a vitamín D v optimálních dávkách. Díky tomu jde o komplexní produkt pro maximální péči o mužské zdraví. V jeho složení můžete najít lykopen, což je poctivý extrakt z rajčat, který působí jako antioxidant. Právě antioxidanty jsou důležité pro mužské zdraví a prostatu, neboť chrání buňky před volnými radikály. Mezi obsaženými látkami nechybí ani extrakt z rostliny serenoa plazivá (Serenoa repens). Ta obsahuje látky vyhledávané pro harmonizaci mužského organismu, včetně prostaty a močové soustavy.

K tomu se tradičně využívá i obsažený extrakt z dýňových semínek. V Podpoře prostaty nechybí ani výborně vstřebatelný zinek v chelátové vazbě. Ten přispívá ke správné reprodukční funkci, a tím podporuje celkovou plodnost. Zároveň má pozitivní vliv na udržení zdravé hladiny testosteronu v krvi a na imunitní systém. S jeho podporou pomůže i přítomný selen ve výborně využitelné formě L-selenomethionin. Kromě toho se podílí také na správné spermatogenezi, která pokrývá proces tvorby spermií.

Zapomenout nesmíme ani na vitamín D, který se stará o normální fungování imunity a dělení buněk, které je důležité i pro prostatu. Složení doplňují také další podpůrné látky jako prášek z granátového jablka či beta-sitosterol, které nesmějí chybět v žádném komplexním doplňku pro podporu mužského zdraví. Podpora prostaty je tak efektivní nástroj určený pro muže v každém věku. Zvážit by ho měli zejména muži ve středních letech a starší, u kterých hrozí zvýšené riziko problémů s prostatou.

S přibývajícím věkem se často objevuje zvětšená prostata, což může vést k častějším návštěvám toalety, hlavně v noci. To se v konečném důsledku může negativně projevit na spánku, jehož deficit může negativně ovlivnit mnoho klíčových procesů v organismu. Složení Podpory prostaty však může být zajímavé i pro sportovce, kteří usilují o udržení zdravé hladiny testosteronu v krvi. Ten je důležitý pro podávání maximálních výkonů. Užívání Podpory prostaty je navíc díky kapslové formě velmi pohodlné a vhodné i pro vegany.

Podpora prostaty a její výhody

 • pečlivě navržený doplněk stravy určený pro maximální podporu mužského zdraví
 • má komplexní složení sestavené na základě odborných studií
 • obsahuje bylinné extrakty, vybrané stopové prvky a vitamín D
 • obsahuje vybrané antioxidanty
 • slouží k harmonizaci mužského organismu
 • je určena pro maximální péči o prostatu a močové cesty
 • přispívá ke správné reprodukční funkci
 • má pozitivní vliv na udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • podporuje imunitní systém
 • podílí se na správné spermatogenezi (tvorbě spermií)
 • je určena pro muže v každém věku
 • má praktickou formu kapslí, která je pohodlná na užívání
 • je vhodná i pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), lykopen extrakt (Lycopersicon esculentum) (5 % lykopen), prášek z granátového jablka (Punica granatum), beta-sitosterol 40 %, serenoa plazivá extrakt (Serenoa repens) (45 % mastné kyseliny), extrakt z dýňových semen (Cucurbita pepo), bisglycinát zinečnatý, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), L-selenomethionin, vitamín D3 (cholekalciferol), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsle
Lykopen extrakt (Lycopersicon esculentum) 300 mg
- Lykopen 15 mg
Prášek z granátového jablka (Punica granatum) 300 mg
Beta-sitosterol 120 mg
Serenoa plazivá extrakt (Serenoa repens) 100 mg
- Mastné kyseliny 45 mg
Extrakt z dýňových semínek (Cucurbita pepo) 70 mg
Zinek 10 mg (100 % RI*)
Selen 55 μg (100 % RI*)
Vitamín D3 10 μg (100 % RI*)

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost: Uvedena na obalu.

Mohlo by Vás také zajímat