SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Membrána z vaječných skořápek 60 kaps.Cena: 469 Kč


Popis

Membrána z vaječných skořápek - kloubní výživa s kolagenem, který je hlavní součástí pojivových tkání pohybového aparátu

Membrána z vaječných skořápek patří mezi kloubní výživy s přirozeným obsahem kolagenu, který má v tomto produktu minimálně 22% podíl. Kolagen se nachází i v lidském těle, kde je nejvíce se vyskytující bílkovinou. Najdeme jej zejména v pojivových tkáních, jako jsou kosti, vazy nebo kloubní chrupavka. Spojuje se tak se správnou funkcí, elasticitou a odolností těchto struktur. Proto je důležitý zejména pro lidi s vyšší zátěží pohybového aparátu, jako jsou sportovci nebo osoby s fyzicky náročnou prací. Jeho množství v těle může s věkem postupně klesat. To je také důvod, proč kloubní výživu zařazují i starší lidé.

V tomto doplňku kolagen pochází z přírodního zdroje v podobě prášku z tenké membrány vaječných skořápek (Ovomed®). Jedná se o čím dál populárnější surovinu s vysokým potenciálem pro kloubní zdraví, která se přidává do potravin a suplementů. Tento produkt má formu praktických kapslí, které se snadno užívají. Velkou výhodou je i složení standardizované na minimální obsah 22% kolagenu. Díky tomu získáte jistotu, že přijmete účinnou látku.

Membrána z vaječných skořápek a její výhody

  • kloubní výživa s kolagenem z membrány vaječných skořápek
  • má složení standardizované na 22% obsah kolagenu
  • ideální pro jedince, kteří chtějí maximálně pečovat o svůj pohybový aparát
  • vhodná pro sportovce a fyzicky aktivní lidi
  • je ve formě praktických kapslí

Složení

Prášek z membrány vaječných skořápek Ovomed® (min. 22 % kolagenu), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Ovomed® Prášek z membrány vaječných skořápek 500 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně.

Mohlo by Vás také zajímat