SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Kyselina alfa-lipoová 90 kaps.Cena: 239 Kč


Popis

Kyselina alfa-lipoová - účinný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem

Kyselina alfa-lipoová (ALA) je látka s mimořádnými antioxidačními účinky. Sama totiž dokáže chránit buňky před oxidačním stresem a zároveň se podílí na obnově antioxidačních schopností dalších látek, jako je třeba vitamín C nebo glutathion. K oxidačnímu stresu může dojít v případě, kdy organismus nezvládá odstraňovat škodlivé volné radikály. Ty pak mohou napadat a poškozovat zdravé buňky. Antioxidanty mají schopnost tyto částice zachytit a odstranit.

Kyselina alfa-lipoová se vyskytuje také v některých potravinách, jako jsou rajčata, špenát nebo brokolice. Kromě toho ji najdete i v lidském těle. Nachází se třeba v mitochondriích, které fungují jako taková továrna na energii. Podílí se na funkci metabolismu a produkci energie pro pohyb a další tělesné funkce. Z toho důvodu je tato látka vyhledávaná také mezi lidmi, kteří chtějí maximálně podpořit spalování tuku a hubnutí.

ALA je v tomto produktu ve formě praktických kapslí. V jedné dávce obsahuje 500 mg účinné látky a díky čistě rostlinnému složení je navíc vhodná i pro vegany.

Kyselina alfa-lipoová a její výhody

  • je látka s antioxidačními účinky
  • v jedné dávce obsahuje 500 mg účinné látky
  • má formu praktických kapslí
  • je vhodná pro vegany

Složení

Kyselina alfa-lipoová (ALA), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), hypromelózová kapsle, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsle
ALA (kyselina alfa-lipoová) 500 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Mohlo by Vás také zajímat