SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Komplex citrusových bioflavonoidů 90 kaps.Cena: 259 Kč


Popis

Komplex citrusových bioflavonoidů obsahuje široké spektrum přírodních antioxidantů s bioperinem pro maximální vstřebatelnost

Komplex citrusových bioflavonoidů obsahuje širokou paletu přírodních antioxidantů pocházejících z citrusových plodů. Díky tomu dokáže chránit buňky před oxidačním stresem. Ten vzniká při narušení rovnováhy mezi množstvím volných radikálů a schopností těla je zneškodnit. Volné radikály pak mohou buňky napadat a poškozovat. Antioxidanty mají schopnost tyto škodlivé částice zachytit a odstranit.

Ve složení najdete extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium), který je zdrojem hesperidinu, diosminu a synefrinu. Hesperidin je v kombinaci s diosminem nejčastěji vyhledáván jedinci, kteří chtějí maximálně podpořit správnou funkci kardiovaskulárního systému. Synefrin se zase díky svým vlastnostem často přidává do spalovačů tuku a rovněž je oblíbenou součástí povzbuzujících předtréninkovek.

Obsažený extrakt z grepu (Citrus paradisi) je také zdrojem řady účinných látek, které se využívají zejména při hubnutí a udržení celkové vitality. Mezi hlavní antioxidanty, které grep obsahuje, patří naringin. Ten je stejně jako synefrin součástí řady spalovačů tuku, a může tak být rovněž užitečný při hubnutí.

Přidaný výtažek z jerlínu japonského (Sophora japonica) zase obsahuje populární rutin. Ten se v jídelníčku může objevit třeba díky pohance nebo chřestu. Díky svým účinkům je oblíben zejména mezi lidmi, kteří pečují o svůj kardiovaskulární systém a pružnost cév.

Komplex citrusových bioflavonoidů je obohacen také o extrakt z černého pepře ve formě bioperinu, který se postará o maximální vstřebatelnost obsažených látek. Tento produkt se tak může pochlubit vysoce funkčním složením. Díky praktickým kapslím se navíc snadno užívá je vhodný i pro vegany.

Komplex citrusových bioflavonoidů a jeho výhody

  • obsahuje široké spektrum přírodních antioxidantů
  • je zdrojem extraktů z pomerančovníku hořkého, grepu a jerlínu japonského
  • obsahuje účinné antioxidanty hesperidin, diosmin, synefrin, rutin a naringin
  • chrání před oxidačním stresem
  • pro maximální vstřebatelnost je obohacen o bioperin
  • má formu praktických kapslí
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (90 % hesperidin), extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (90 % diosmin), Sophora japonica extrakt (95 % rutin), extrakt z grepu (Citrus paradisi) (98 % naringin), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), bioperin, extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (95 % synefrín), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsle*RI
Hesperidin 250 mg **
Diosmin 250 mg **
Rutin 250 mg **
Naringin 250 mg **
Bioperin 10 g **
Synefrin 5 g **

**Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Mohlo by Vás také zajímat