SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Kolagen typ II kloubní komplex 60 kaps.Cena: 259 Kč


Popis

Kolagen typ II kloubní komplex je jedinečný doplněk pro podporu kloubů, chrupavek a celkového pohybového aparátu

Kolagen typ II kloubní komplex je unikátní spojení účinných látek pro podporu kloubů, chrupavek, kostí a celkového pohybového aparátu. Jednou ze základních složek je nedenaturovaný kolagen II. typu. Tento druh kolagenu je především běžnou součástí chrupavek. Jeho dostatečné množství dokáže pomoci například s pružností a absorpcí nárazů, což může prodloužit životaschopnost chrupavek. Ke správné tvorbě kolagenu je potřebný mimo jiné také obsažený vitamín C. Ten má dále vliv na správnou funkci kostí, chrupavek, nervového systému, a navíc podporuje i optimální funkci imunity.

Další důležitou složkou je kyselina hyaluronová. Ta je často spojována především s pozitivním vlivem na krásu, to však není její jediná schopnost. Stejně tak důležitá je i pro pohybový aparát. Je totiž nezbytnou součástí chrupavek, které díky hydrataci udržuje pružné a v lepší kondici. Může vám tak zpříjemnit každý krok. Nevýhodou kyseliny hyaluronové je fakt, že se s přibývajícím věkem snižuje její podíl v organismu. Je tak na místě její pravidelné doplňování.

Nezbytnou součástí složení je také vitamín D, který má vliv na správné fungování svalů a zdraví kostí, čímž se stává pro pohybový aparát nezbytný. Výčet složek komplexu pak uzavírá neméně důležitý extrakt z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata), který má vysoký obsah kyseliny boswellové. Tu používají zejména lidé, kteří chtějí podpořit celkové zdraví a funkčnost pohybového aparátu.

Pokud vás trápí problémy s klouby, šlachami, chrupavkami a dalšími částmi pohybového aparátu nebo jen chcete věnovat svému tělu maximální péči, je Kolagen typ II kloubní komplex skvělou volbou.

Kolagen typ II kloubní komplex a jeho výhody

  • účinný komplex pro podporu celého pohybového aparátu
  • je ve formě praktických kapslí
  • obsahuje kolagen II. typu, který je součástí chrupavek
  • pomáhá s hydratací a udržením pružnosti chrupavek
  • má vliv na tvorbu kolagenu
  • podporuje zdraví kostí a funkci svalů
  • obsahuje vitamíny C a D

Složení

Vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z pryskyřice indického kadidlovníku (Boswellia serrata) (60% kyselina boswellová), kyselina hyaluronová, nedenaturovaný kolagen II. typu (z kuřecí hrudní kosti), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), vitamín D3 (cholekalciferol), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle * RI
Vitamín C 200 mg 250 %
Extrakt z pryskyřice indického kadidlovníku (Boswellia serrata) 200 mg -
- Kyselina boswellová 120 mg -
Kyselina hyaluronová 60 mg -
Nedenaturovaný kolagen II. typu 40 mg -
Vitamín D3 5 μg 100 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Mohlo by Vás také zajímat