SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Antioxidant Complex 60 kaps.Cena: 389 Kč


Popis

Antioxidant Complex obsahuje funkční komplex antioxidantů v čele s vitamínem C, E selenem a zinkem, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem

Antioxidant Complex je spojením účinných látek pro všechny lidi, kteří chtějí podpořit ochranu svého těla před škodlivými vlivy z vnějšího prostředí. Funkčním základem produktu jsou vybrané vitamíny a minerální látky. Mezi ty patří známé antioxidanty, jako je vitamín C, E, zinek a selen, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Společnost jim pak dělají přírodní antioxidanty pocházející z rostlinných extraktů. Ve složení tak najdete resveratrol, kvercetin, kurkumin, lutein, zeaxanthin či proanthokyanidiny.

Antioxidanty dokážou vychytávat, neutralizovat a zneškodňovat nežádoucí volné radikály, které přirozeně vznikají v organismu nebo se do něj dostávají z vnějšího prostředí. V případě oxidačního stresu, kdy je v organismu více volných radikálů, než tělo stíhá neutralizovat, dochází k napadání a poškozování buněk. Antioxidanty pak mají za úkol bránit buňky před těmito negativními účinky a fungují v podstatě jako takový buněčný štít. Mimo to jsou díky svým vlastnostem oblíbené i v případě zdravého stárnutí, zachování mladistvého vzhledu a celkové anti-aging péče o tělo.

Obsažené látky mají řadu dalších příznivých účinků. Za zmínku jistě stojí vitamín C, zinek a selen, které podporují normální funkci imunitního systému. Vitamín C navíc přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro optimální funkci kostí, chrupavek a zubů. Zinek se zase podílí na zachování normálních kognitivních funkcí, mezi které patří paměť, myšlení a koncentrace. Stejně tak pomáhá udržet zdravý zrak a je jednou z látek, které podporují zachování zdravých vlasů, pokožky a nehtů.

Bioaktivní přírodní složky z rostlinných extraktů pak potenciál celého produktu ještě umocňují. S resveratrolem, který pochází z rostliny křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum), se například často spojuje vliv na srdce a oběhovou soustavu. To platí i pro kvercetin extrahovaný z jerlínu japonského (Sophora japonica). Kurkumin pak najdeme v kurkumě (Curcuma longa), která má rovněž řadu blahodárných účinků. Lutein a zeaxanthin jsou ve formě výtažku z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta), který se zase běžně používá při péči o zrak. Nemůžeme však zapomenout ani na proanthokyanidiny, kterým vděčí například hroznové víno (Vitis vinifera) za řadu svých prospěšných účinků.

V jedné dávce antioxidant complexu tak přijmete funkční množství 10 pečlivě vybraných antioxidantů. Tento produkt je vhodný pro všechny lidi, kteří chtějí podpořit obranyschopnost svého těla vůči nepříznivým vlivům. Hodí se ale také všem ženám a mužům, kteří si chtějí udržet svěží a mladistvý vzhled. Má formu praktických kapslí a je vhodný i pro vegany.

Antioxidant Complex a jeho výhody

 • komplex 10 pečlivě vybraných antioxidantů
 • pro podporu zdraví a vitality
 • je zdrojem vitamínu C, E, selenu a zinku
 • obsahuje resveratrol, kurkumin kvercetin, lutein, zeaxanthin a proanthokyanidiny
 • chrání buňky před oxidačním stresem a volnými radikály
 • přispívá ke správné tvorbě kolagenu důležitého pro normální funkci kostí, chrupavek a zubů
 • podporuje zachování normálního zraku
 • má vliv na fungování imunity
 • přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky
 • podporuje mozkové funkce, jako je paměť a myšlení
 • vhodný pro lidi, kteří chtějí podpořit obranyschopnost organismu
 • populární mezi lidmi, kteří usilují o zdravé stárnutí a celkovou anti-aging péči o tělo
 • má formu praktických kapslí

Složení

Vitamin C (kyselina L-askorbová), extrakt z kořene křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum) (50 % resveratrol), extrakt z jerlínu japonského (Sophora japonica) (95 % kvercetin), extrakt z kořene kurkumy (Curcuma longa) (95 % kurkumin), extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera) (95 % proantokyanidiny), bisglycinát zinečnatý, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), vitamin E (D-alfa tokoferol), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), extrakt z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) (80 % lutein, 5 % zeaxanthin), L-selenomethionin, hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Vitamín C 160 mg 200 %
Vitamín E 24 mg 200 %
Zinek 10 mg 100 %
Selen 100 μg 182 %
Extrakt z křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum) 120 mg -
- Resveratrol 60 mg -
Extrakt z jerlínu japonského (Sophora japonica) 120 mg -
- Kvercetin 114 mg -
Extrakt z kurkumy (Curcuma longa) 100 mg -
- Kurkumin 95 mg -
Extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera) 80 mg -
- Proanthokyanidiny 76 mg -
Extrakt z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) 18,75 mg -
- Lutein 15 mg -
- Zeaxanthin 0,94 mg -

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal)

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.

Alergeny: Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně.

Mohlo by Vás také zajímat