SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Anti-aging Complex 60 kaps.Cena: 399 Kč


Popis

Anti-aging Complex obsahuje silné antioxidanty a další účinné složky pro lidi toužící po mladistvém vzhledu a podpoře vitality

Anti-aging Complex je spojením účinných látek pro všechny ženy a muže, kteří se nechtějí smířit s pozvolným stárnutím a postupným nacházením dalších vrásek. Ve složení tak najdete funkční složky, které se běžně objevují v anti-aging produktech a pomáhají oddálit stárnutí či podpořit mladistvý i svěží vzhled a celkovou vitalitu.

Důležitou součástí komplexu jsou antioxidanty, jako je například křídlatka japonská (Polygonum cuspidatum) s obsahem resveratrolu. Tato přírodní sloučenina, která spadá mezi polyfenoly, pomáhá chránit organismus před oxidačním stresem a škodlivými volnými radikály, které by mohly napadat a poškozovat zdravé buňky. Tuto látku vyhledávají ovšem i ženy, které chtějí podpořit celkový komfort během menopauzy.

Důležitou roli v komplexu mají i složky, které se spojují s vlivem na činnost mitochondrií zajišťujících tvorbu buněčné energie důležité pro život. Ta pak slouží pro pohyb, mozkovou činnost a další důležité procesy v organismu. Mezi tyto složky patří například PPQ (pyrrolochinolin chinon), který je zároveň i silným antioxidantem. Stejnou funkci má ovšem i koenzym Q10. Ten je populární u lidí, kteří chtějí podpořit mladistvý vzhled. Jeho hladina s věkem přirozeně klesá, a tak je potřeba zaměřit se na jeho pravidelné doplňování. Další obsaženou složkou je pak nikotinamid ribosid chlorid. Jedná se o syntetickou formu vitamínu B3, ze které v těle vzniká koenzym NAD+ (nikotinamid adenin dinukleotid). Ten se nachází v každé buňce našeho organismu a je klíčový pro tvorbu energie. Stejně tak se ale spojuje i s větší odolností buněk. Díky antioxidačním schopnostem je pomáhá chránit také před poškozením vlivem nadměrného oxidačního stresu.

S mitochondriálním zdravím se pak pojí i další látka, kterou je kyselina alfa-lipoová. Sama o sobě má také mimořádné antioxidační schopnosti, a navíc se podílí na obnově dalších antioxidačních látek, mezi které spadá například i vitamín C. Ten je další složkou Anti-aging complexu, neboť má vliv také na správnou tvorbu kolagenu a funkci pokožky. Pokud bychom tento vitamín v organismu neměli, nebylo by naše tělo schopné si kolagen vytvářet. To by mohlo vést k nižší pružnosti pokožky, většímu výskytu vrásek a dalším negativním projevům.

Výčet účinných složek pak uzavírá selen. Ten je důležitou součástí antioxidačního systému organismu a navíc je nezbytný i pro správnou funkci štítné žlázy, imunitní systém a spermatogenezi. Kromě toho má také vliv na udržení zdravých vlasů i nehtů. Je tak dalším schopným hráčem v boji o mladistvý vzhled.

Pokud chcete co nejvíce oddálit stárnutí, minimalizovat výskyt vrásek a podpořit svěží mladistvý vzhled, pak by vám tento komplex rozhodně neměl chybět ve výbavě. Stejně tak by ho ovšem měl zařadit každý člověk, který chce pečovat o mitochondriální zdraví. To je totiž důležité pro každodenní dostatek energie. Funkce mitochondrií s věkem přirozeně klesá, což může souviset se snížením pociťované energie během dne. Anti-aging complex tak může pomoci s jejich optimálním fungováním a udržením celkové vitality.

Anti-aging Complex a jeho výhody

 • komplex pro podporu mladistvého vzhledu
 • ideální pro ty, kteří chtějí zpomalit stárnutí
 • pro podporu vitality a dostatku energie pro život
 • obsahuje koenzym Q10, selen i vitamín C
 • ve složení jsou i účinné antioxidanty
 • chrání buňky před oxidačním stresem a škodlivými volnými radikály
 • pomáhá s péčí o mitochondrie
 • přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky
 • má vliv na fungování imunity a štítné žlázy
 • populární mezi lidmi, kteří chtějí působit svěžím a mladistvým dojmem
 • je ve formě kapslí

Složení

Vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z kořene křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum) (50 % resveratrol), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), nikotinamid ribozid chlorid, kyselina alfa-lipoová, koenzym Q10, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), L-selenomethionin, PQQ (disodná sůl pyrolochinolinchinonu), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle *RI
Vitamín C 20 mg 400 %
Extrakt z kořene křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum) 200 mg -
- Resveratrol 100 mg -
Nikotinamid ribosid chlorid 160 mg -
Kyselina alfa-lipoová 100 mg -
Koenzym Q10 40 mg -
PQQ disodná sůl 10 mg -
Selen 60 µg 109 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.

Mohlo by Vás také zajímat