SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

GymBeam Acetyl L-karnitin 90 kaps.Cena: 249 Kč


Popis

Acetyl L-karnitin - oblíbený spalovač tuků a funkční nootropikum

Acetyl L-karnitin je spalovač tuků, nootropikum a forma karnitinu, který se přirozeně nachází v tělesných buňkách. Tam má úlohu takového "převozníka" mastných kyselin (tuku) do buněčných elektráren v podobě mitochondrií, kde je spálen na energii pro potřeby organismu. Tímto způsobem má vliv na spalování tuku a tvorbu energie. To může být podstatné zejména při fyzické aktivitě, kdy svalové buňky mohou teoreticky pro energetické krytí sportovní aktivity využívat více tuku. Tato neesenciální aminokyselina rovněž patří i mezi oblíbená nootropika, což jsou obecně látky užívané za účelem zlepšení koncentrace a psychického výkonu. Efektivně totiž proniká až do mozku přes hematoencefalickou bariéru, kde může mít vliv i na efektivnější metabolismus mozkových buněk, což může ovlivnit právě psychický výkon a soustředěnost.

Acetyl L-karnitin je tak vhodný pro všechny, kteří chtějí co nejvíce podpořit hubnutí nebo psychickou výkonnost. Ocení jej i sportovci díky jeho vlivu na energetický metabolismus, studenti, manažeři a další lidé s náročným zaměstnáním. Tento produkt je v praktické formě kapslí, přičemž jedna obsahuje efektivní denní dávku 500 mg acetyl l-karnitinu s širokým spektrem účinků.

Acetyl L-karnitin - GymBeam

Acetyl L-karnitin a jeho výhody

  • obsahuje 500 mg acetyl l-karnitinu v jedné kapsli
  • je spalovač tuků
  • patří mezi nootropika
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Acetyl L-karnitin, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
Acetyl L-karnitin 500 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Mohlo by Vás také zajímat