SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

Czech Virus LACTOSE KILLERCena: 249 Kč


Popis

Lactose Killer nabízí synergickou kombinaci enzymů, které jsou ideální pro lidi, kteří mají potíže s trávením laktózy. Obsahuje přírodní enzymy laktázu (Tolerase® L) a lipázu, které pomáhají rozkládat laktózu a tuk v mléce, aby se snížila nebo úplně eliminovala nevolnost, nadýmání a průjem způsobené nestrávenou laktózou. Použití tohoto doplňku stravy může pomoci těm, kteří se cítí nepohodlně po konzumaci mléčných výrobků, aby se znovu mohli cítit pohodlně při konzumaci svých oblíbených potravin bez nepříjemných vedlejších účinků. Přírodní enzymy jsou šetrné k trávicímu systému a mohou být snadno začleněny do vaší každodenní stravy. Tento doplněk stravy je vhodný pro lidi, kteří hledají přirozenou alternativu k lékům na trávení. Je snadno použitelný a může být konzumován před jídlem, aby pomohl při trávení laktózy a tuků v mléce.
 

LACTOSE KILLER - PODPORA TRÁVENÍ MLÉČNÝCH PRODUKTŮ

Níže popisujeme body, proč může být Lactose Killer vhodný produkt právě pro vás.


***

Intolerance na laktózu

Intolerance na laktózu je stav, při kterém tělo nemůže trávit laktózu, což je cukr přítomný v mléce a mléčných výrobcích. Laktóza se tráví pomocí enzymu zvaného laktáza, který se vyskytuje v tenkém střevě. Pokud tělo nedokáže produkovat dostatek laktázy, laktóza projde do tlustého střeva, kde se setká s bakteriemi, což může vést k nepříjemným trávicím potížím.

 
***

Symptomy intolerance

Symptomy intolerance na laktózu se mohou lišit v závislosti na závažnosti stavu a množství konzumované laktózy. Mezi nejčastější symptomy patří nadýmání, průjem, bolest břicha a křeče. Tyto příznaky se obvykle objevují několik hodin po konzumaci potravin obsahujících laktózu. Intolerance na laktózu není neobvyklý stav a může se vyskytnout u lidí všech věkových kategorií.

 
***

Laktáza

Laktáza je enzym, který rozkládá laktózu na dva jednodušší cukry - glukózu a galaktózu. Laktóza je velký cukr složený ze dvou menších cukrů - glukózy a galaktózy - propojených glykosidickou vazbou. Tento propojený cukr je pro trávicí enzymy střeva příliš velký na to, aby ho mohly snadno rozložit. Proto je potřeba enzym laktázy, který je schopen rozpojit glykosidickou vazbu mezi glukózou a galaktózou.

 
***

Lipáza

Lipáza je enzym, který pomáhá rozkládat tuky v potravě. Tento enzym se vyskytuje v pankreatu a také v tenkém střevě a pomáhá rozkládat tuky na malé kapičky, které mohou být snadno vstřebávány střevním epitelem. Lipáza také pomáhá uvolňovat mastné kyseliny, které jsou potřebné pro mnoho důležitých funkcí v těle. Jedná se o naprosto perfektní přídavek k laktáze pro maximální účinek.

 

Tolerase® L

Tolerase® L je značková laktáza vyvinutá společností DSM. Jedná se o geneticky modifikovanou verzi laktázy, která je získávána z kvasinek, a je schopna rozkládat laktózu při pH rozmezí 4-7, což odpovídá podmínkám v žaludku a tenkém střevě. Tento enzym se používá jako doplněk stravy k podpoře trávení laktózy u osob s intolerancí na laktózu. Tolerase® L byla testována v řadě klinických studií, které potvrdily její účinnost při snižování symptomů intolerance na laktózu u lidí. Tolerase® L rychle rozpouští v potravinách a je odolná vůči teplotním změnám. Jedná se o naprosto špičkový enzym, který je používán celosvětově.

Tolerase® L is a trademark of DSM.

 
 
 
 

NUTRIČNÍ HODNOTY

SLOŽENÍ

LátkaObsah v 1 kapsli
Lipáza150 mg
Tolerase® L50 mg (5000 FCC)

 

Složení: 

Veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), rýžový škrob, lipáza, Tolerase® L (enzym laktáza)

  

 

DÁVKOVÁNÍ

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Užijte 1 kapsli před jídlem obsahujícím laktózu a dostatečně zapijte vodou. Nepřekračujte 1 kapsli denně.

Obsah jednoho balení: 60 kapslí
Počet dávek v balení: 60
Hmotnost obsahu: 37,8 g

 VAROVÁNÍ

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Datum minimální trvanlivosti a šarže: viz. obal

Doplněk stravy.

Mohlo by Vás také zajímat