SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

Bojové sporty

Badminton

Nezadáno

Sportovní výživa

Crossminton

Míčové sporty

Stopky a krokoměry

Vybavení bojové sporty

Knihy, tréninkové programy

Filtrovací konvice

Ostatní

Vzorky a jednorázovky

Přípravky podle použití - balíčky

Bezlepkové produkty

AKČNÍ NABÍDKA

Gainery - Sacharidy

Posilovací stroje

Fitness

Kolečkové brusle

Koloběžky

Skateboardy

Kempování

Best Body nutrition Vital MSM aktiv 175 tabletCena: 524 Kč


Popis

Vital MSM aktiv 175 tablet

Ideální doplněk k pokrytí životně důležitých látek pro podporu metabolické kúry nebo v období redukce. Jedná se o kombinaci methylsulfonylmethanu (MSM), galaktooligosacharidů (GOS) a vitaminu C.

Vitamíny jsou základní živiny. Lidské tělo si je nedokáže samo vyrobit, což znamená, že mu musí být zpřístupněny prostřednictvím potravin nebo doplňků.

Během léčení metabolismu potřebuje tělo dobře fungující energetický metabolismus.
Vitamin C, který obsahuje, pozitivně přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. To je důležité pro generování energie, což má zase velký význam pro udržení základních funkcí v těle. Vitamin C navíc pomáhá snižovat únavu, pozitivně přispívá k normálnímu imunitnímu systému a k normální funkci kostí a chrupavek.

Methylsulfonylmethan (MSM) je organická sloučenina síry. V těle je síra nezbytná pro životně důležité funkce. Pomocí ní lze vytvářet a regenerovat buňky a tkáně. Síra je také důležitá pro tvorbu hormonů, životně důležitých antioxidantů, enzymů a bílkovin.

Galaktooligosacharidy (GOS) odkazují na více cukrů, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Podle mnoha studií mají GOS probiotický účinek. To znamená, že nestravitelné složky potravin selektivně podporují růst nebo aktivitu jedné nebo více bakterií tlustého střeva, které jsou zásadní pro lidské zdraví.

Při snižování tělesné hmotnosti probíhá v těle mnoho procesů restrukturalizace a obnovy. Tak vznikají takzvané „reaktivní kyslíkové sloučeniny“, které mohou buňky poškodit.
Složení:
77,4% methylsulfonylmethanu (OptiMSM ®), 15,2% galaktooligosacharidu (obsahuje laktó), stabilizátor (fosforečnan vápenatý), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), kyselina L-askorbová, L-tyrosin.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín C12 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Tyrosin10 mg
Dávkování:
7 tablet denně.

Mohlo by Vás také zajímat