SportStrava.cz

Kvalitní doplňky sportovní výživy

-35 %

Image

Aminostar Anabolic Booster 180 tabletCena: 558 Kč


Popis

Anabolic Booster 180 kapslí

Aminostar Anabolic Booster obsahuje kombinaci Tribulus Terrestris a ZMA® , které pomáhají udržovat správnou hladinu hormonů, stimulují nárůst svalové hmoty, síly a fyzické výkonnosti.

Tribulus Terrestris pomáhá udržovat správnou aktivitu hormonů. ZMA® je zdrojem vitamínu B6, zinku a hořčíku. Vitamín B6 se podílí na metabolismu proteinů, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Zinek podporuje správnou hladinu testosteronu. Hořčík se podílí na činnosti svalů a přispívá k syntéze bílkovin v těle. Navíc je Aminostar Anabolic Booster obohacen o Acetyl L-Karnitin a L-Arginin Alfa-ketoglutarát.

ZMA® je registrovaná ochranná známka SNAC System, Inc.

L-OptiZinc® je registrovaná ochranná známka InterHealth N.I.
Složení:
kotvičník zemní extrakt (Tribulus Terrestris 40%), ALC (Acetyl L-karnitin), L-Arginin Alfa-ketoglutarát, ZMA® (citran a oxid hořečnatý, monomethionin a aspartát zinečnatý, pyridoxin HCl (vit. B6)), L-Ornitin HCl, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1427 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 41.5 g
Bílkoviny - proteiny 38.3 g
Tuky 1.9 g
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Vitamín B6 - pyridoxin 80 mg
Hořčík 3200 mg
Zinek 200 mg
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
L-Arginin 19300 mg
L-Ornithin 9600 mg
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
ALC - Acetyl L-Karnitin 19300 mg
Tribulus Terrestris extrakt 19300 mg
Dávkování:
Základní denní dávka je 6 kapslí před spaním. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!